Sahurda Sorulan Soru Ağızları Açık Bıraktı! “Başkasından Çocuk Yaptım” Dedi Ve…

Mustafa Karataş’ın sahur programında, bir izleyicinin ‘imam nikahı’ konusundaki sorusu sosyal medyada gündem oldu. Soruyu yönelten kişinin, ‘Eşim daha fazla çocuk istemediği için başka biriyle dini nikah yapıp çocuk yaptım’ demesi şaşkınlık yarattı.

Her Ramazan klasiği olarak, İlahiyatçı Prof. Dr. Mustafa Karataş, Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ‘Sahur Vakti’ programı ile izleyicisinin karşısına çıkıyor.

Ramazan ayı boyunca izleyicileri ile buluşarak ekranlara gelen Mustafa Karataş’a gelen bazı sorular herkesi şaşırtıyor.

Bu sefer bir izleyici, Mustafa Karataş’a yönelerek, “2 çocuğum var, eşim daha fazla çocuk istemediği için başka biriyle dini nikah yaparak çocuk yaptım. Eşim buna razı gelmiyor. Ne yapmalıyım?” şeklinde bir soru sordu.

Ağızları açık bırakan bu soruyu duyanlar çok şaşırdı.

Sahurdaki bu soru sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Sahur programına bağlanan bir izleyicinin herkesi şaşkına çeviren sorusu… “19 yıllık bir evliliğim var ve 2 çocuğum var, 12 yıldır eşimden çocuk istiyorum, eşim de çocuk istemediği için doğum kontrol yönetimiyle korunuyor. Ben de gittim başka bir kadın buldum, imam nikahıyla çocuk yaptım” diyen izleyiciye Mustafa Karataş tepki gösterdi.

Mustafa Karataş, “Bir dakika, neyi buluyorsun? Ne demek ‘gidip bir kadın buldum’? Kadını nereden buluyorsun, sokaktan mı buldun? Anlayamadım ki?” şeklinde yanıt verdi.

Bunun üzerine izleyici “Eşim benim bir başka kadından çocuk yaptığım için zina yaptığımı ve beni asla affetmeyeceğini söyledi. Bu durumda benim ne yapmam lazım” diye sordu.

Mustafa Karataş, “Kardeşim çocuk pazarda veya sokakta gidip bulunan bir şey gibi anlatıyorsun. Peki ikinci hanımı nasıl buldun?” dedi.

İzleyici, bir iş esnasında bulduğu kadını kastettiğini belirtti. Karataş, “Kadın senin evli olduğunu bilmiyor muydu?” diye sorduğunda izleyici, “Biliyordu.” cevabını verdi. Ardından kadının, “Senden bir çocuk değil, 10 çocuk yine bulurum.” dediğini söyleyerek herkesi güldürdü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x